Coaches

ØKF1, Serie 1, 11-a-side

Head coach: Mikkel Krogh-Madsen

2077 2171 / mikkel.krogh.madsen@oekf.dk

Assistant coach: Simon Danneskiold-Samsøe

30325469 / simonsamsoe@gmail.com

Table and fixtures

ØKF2, Serie 3, 11-a-side

Head coach: Beniamino Iandolo

93955439 / beniamino.iandolo@gmail.com

Assistant coach: Mathias Rømer

42721190 / Mathiasromer@gmail.com

Table and fixtures

ØKF3, Serie 5, 11-a-side

Head coach: Mathias Krebs

20773056 / Mathias.krebs1@gmail.com

ØKF4, Serie 4, 11-a-side

Team manager: Benjamin Faurholt

41600999 / benjaminfaurholt@gmail.com

Team manager: Frederik Nymark Birch

61677883 / frederik_birch@hotmail.com

ØKF5, Serie 5, 11-a-side

Head coach: Rico Svendstrup

29919044 / rico.christensen@gmail.com

Head coach: Michael Rundager

22459558 / rundager1@gmail.com

ØKFgd, Old-boys 1, 11-a-side

Head coach: Sakse Andersen

20839299 / sakse@arsenal.dk

Assistant coach: Benjamin Elberth

23961545 / benjamin@elberth.dk

ØKF7m1, Herre Senior 4 7M, 7-a-side

Head coach: Jakob Ipsen

60460829 / Ipsen.jakob@gmail.com

ØKFd1, KS, 11-a-side

Team manager: Nynne Helt Almdal

22422376 / nynnehelt@gmail.com

ØKFd2, Kvinde Senior 2 7M, 7-a-side

Team manager: Jonas Herby

27282748 / jonas@herby.dk

 

Board

Chairman
Jes Krogh-Madsen
Nykøbingvej 9
4440 Mørkøv
5194 0231formand@oekf.dk

Vice chairman
Emil Peter Jensen
4226 0079 / emil.peter.jensen@gmail.com

Board members
Lennart Olesen
Jonas Herby
Simon Samsoe
Nynne Helt Almdal
Simon Juhl
Stine Andersen
Andreas Jørgensen
bestyrelsen@oekf.dk

Cashier
Jacob Hansen
6014 2019kasserer@oekf.dk

 

Administration and account information

The club address
ØKF
c/o Jes Krogh-Madsen
Nykøbingvej 9
4440 Mørkøv

5194 0231 / formand@oekf.dk

Cashier
Jacob Hansen
6014 2019 / kasserer@oekf.dk

Account details
Danske Bank

  • Reg: 9539
  • Kontonr: 0016-858-919
  • IBAN kontonummer: DK8430000016858919
  • BIC (SWIFT-adresse): DABADKKK

MobilePay

  • ØKF regnskab: 50906 (5 cifre)
  • Salg i klubhuset: 78075 (5 cifre)

Other information

  • CVR nummer: 31645875
  • Foreningsnummer: 25808