Trænere og holdledere

ØKF1, serie 2, 11-mands

Træner: Mikkel Krogh-Madsen
2077 2171 / mikkel.krogh.madsen@gmail.com

Ass. træner: Simon Svensmark Danneskiol-Samsøe
3032 5469 / simonsamsoe@gmail.com

Stilling- og puljeinfo

ØKF3, serie 3, 11-mands

Træner: Beniamino Iandolo
9395 5439 / beniamino.iandolo@gmail.com

Ass, Træner: Mathias Rømer
4272 1190 / Mathiasromer@gmail.com

ØKF4, serie 5, 11-mands

Holdleder: Mathias Krebs
2077 3056 / Mathias.krebs1@gmail.com

Ass. Holdleder: Kristoffer Hansen
3029 8943 / kristofferkindt@gmail.com

ØKF2, serie 3, 11-mands

Holdleder: Benjamin Faurholt-Andersen
4160 0999 / benjaminfaurholt@gmail.com

Holdleder: Frederik Nymark Birch
6167 7883frederik_birch@hotmail.com

Old-boys 1, 11-mands

Træner: Sakse Ranskov Andersen
20839299 / sakseandersen@hotmail.com

Ass træner: Benjamin Rud Elberth
23961545 / Benjamin@elberth.dk

ØKF1, KS, 11-mands

Træner: Emil Peter Jensen
4226 0079 / emil.peter.jensen@gmail.com

Holdleder: Nynne Helt Almdal
2242 2376 / nynnehelt@gmail.com
 

Dame 7-mands

Jonas Herby
2728 2748 / jonas@herby.dk

 

Bestyrelse

Formand
Jes Krogh-Madsen
Nykøbingvej 9
4440 Mørkøv
5194 0231formand@oekf.dk

Næstformand
Andreas Jørgensen
6010 0394 / Andreasjoergensen@outlook.dk

Bestyrelsesmedlemmer
Lennart Olesen
Rasmus Hansen
Mie Lyskov Jensen
Morten Kristian Klit
Frederik Linkamp
Anne Søndergaard
Simon Juhl
bestyrelsen@oekf.dk

Kasserer
Nynne Helt Almdal
kasserer@oekf.dk

Bemærk: Spørgsmål til betaling af kontingent sendes til Jonas Herby på kontingent@oekf.dk

 

Administration og kontoplysninger

Klubbens postadresse
ØKF
Kløvermarksvej 56A
2300 København S

5194 0231 / formand@oekf.dk

Klubbens kasserer:
Nynne Helt Almdal
kasserer@oekf.dk

Kontooplysninger
Danske Bank

  • Reg: 9539
  • Kontonr: 0016-858-919
  • IBAN kontonummer: DK8430000016858919
  • BIC (SWIFT-adresse): DABADKKK

MobilePay

  • ØKF regnskab: 50906 (5 cifre)
  • Salg i klubhuset: 78075 (5 cifre)

Øvrige oplysninger

  • CVR nummer: 31645875
  • Foreningsnummer: 25808