Trænere og holdledere

     Holdledere for ØKF’s 11-mandshold

Herrehold

Damehold

ØKF1 i Serie 3, pulje 7                        
Mikkel Krogh-Madsen
Tlf: 2077 2171
Email: mikkel.krogh.madsen@gmail.com
&
Sigurd Handrup
Tlf: 6065 5508
Email: sigurdhandrup@hotmail.com

ØKF1 i KS
Cilie Hansen
Tlf: 2879 1178
Email: cilie.feldager@gmail.com
&
Nynne Helt Almdal
Tlf: 2242 2376
Email: nynnehelt@gmail.com

ØKF3 i Serie 4, pulje 13/16
Beniamino Iandolo
Tlf: 9395 5439
Email: beniamino.iandolo@gmail.com

 

ØKF4 Serie 5, pulje 18/22
Jonas Herby
Tlf: 2728 2748
Email: jonas@herby.dk
&
Malte Thomsen
Tlf: 6016 6221
Email: maltetho@gmail.com

 

ØKF2 i serie 3, pulje 8/11
Benjamin Faurholt-Andersen
Phone:  4160 0999
Email:  

&
Lukas Andersen
Phone: 6016 7271
Email: 

 

Oldboys 1, pulje 1
Morten Kramer Nielsen
Tlf: 3070 9939
Email: kramermorten@gmail.com
&
Michael Vang Nielsen
Tlf: 6165 0096
Email: michaelvnielsen@hotmail.com

   

   

Holdledere for ØKF’s 7-mandshold

Damer

7-mandsholdet i damesenior 
Jonas Herby
Tlf: 2728 2748
Email: jonas@herby.dk

 

Bestyrelsen


Formand
Jes Krogh-Madsen
Nykøbingvej 9
4440 Mørkøv
Tlf: 5194 0231
Email: formand@oekf.dk

Næstformand
Emil Peter Jensen
Tlf: 4226 0079
Email: emil.peter.jensen@gmail.com

Bestyrelsesmedlemmer
Lennart Olesen
Jonas Herby
Simon Samsoe
Nynne Helt Almdal
Simon Juhl
Stine Andersen
Andreas Jørgensen
Email: bestyrelsen@oekf.dk


Kasserer
Jacob Hansen
Tlf: 6014 2019
Email: kasserer@oekf.dk

Bemærk: Spørgsmål til betaling af kontingent sendes til Jonas Herby på kontingent@oekf.dk.

 

Administration og kontooplysninger

Klubbens postadresse
ØKF
c/o Jes Krogh-Madsen
Nykøbingvej 9
4440 Mørkøv

Tlf: 5194 0231
Email: formand@oekf.dk

Klubbens kasserer:
Jacob Hansen
Tlf: 6014 2019
Email: kasserer@oekf.dk

Kontooplysninger
Danske Bank

  • Reg: 9539
  • Kontonr: 0016-858-919
  • IBAN kontonummer: DK8430000016858919
  • BIC (SWIFT-adresse): DABADKKK

 

MobilePay

  • ØKF regnskab: 50906 (5 cifre)
  • Salg i klubhuset: 78075 (5 cifre)

Øvrige oplysninger

  • CVR nummer: 31645875
  • Foreningsnummer: 25808