Trænere og holdledere

ØKF1, Serie 1, 11-mands

Træner: Mikkel Krogh-Madsen

2077 2171 / mikkel.krogh.madsen@gmail.com

Assistenttræner: Rasmus Heiberg Bilstrup

31176888 / rasmushbilstrup@gmail.com

Stillinger og puljeinfo

ØKF2, Serie 3, 11-mands

Træner: Jonathan Melchiorsen

/ jona.2100@hotmail.com

Holdleder: Mathias Krebs

20773056 / Mathias.krebs1@gmail.com

Stillinger og puljeinfo

ØKF3, Serie 5, 11-mands

Holdleder: Otto Lunden Jacobsen

51528810 / ottolund1@gmail.com

Stillinger og puljeinfo

ØKF5, Serie 4, 11-mands

Træner: Rico Svendstrup

29919044 / rico.christensen@gmail.com

Holdleder: Hans Christian Askou

60549842 / hcaskou@gmail.com

ØKF7m2, Herre Senior 3 7:7, 7-mands

Træner: Benjamin Henriksen

31399191 / benjaminhenriksen@live.dk

ØKF7m3, Herre Senior 3 7:7, 7-mands

Træner: Mathias Krøis

51957235 / koivisto33@hotmail.com

Holdleder: Zaki Sardest

25533662 / sardest7@gmail.com

ØKF7m4, Herre Senior 2 7:7, 7-mands

Træner: Rasmus Hjortkær Oldrup Jensen

21225110 / rasmushojensen@outlook.dk

ØKFd1, KS, 11-mands

Træner: Jeanette Vildenhoft

42520241 / vildenhoft@gmail.com

Stillinger og puljeinfo

ØKF7md1, Kvinde Senior 2 7:7, 7-mands

Holdleder: Anna Kuhr

51886995 / annakuhr90@gmail.com

 

Administration og kontoplysninger

Klubbens postadresse
ØKF
Kløvermarksvej 56A
2300 København S

5194 0231 / formand@oekf.dk

Klubbens kasserer:
Thomas Bach Andersen / kasserer@oekf.dk

Kontooplysninger
Danske Bank

  • Reg: 9539
  • Kontonr: 0016-858-919
  • IBAN kontonummer: DK8430000016858919
  • BIC (SWIFT-adresse): DABADKKK

MobilePay

  • ØKF regnskab: 50906 (5 cifre)
  • Salg i klubhuset: 78075 (5 cifre)

Øvrige oplysninger

  • CVR nummer: 31645875
  • Foreningsnummer: 25808
  • CFR: 1199125

 

Bestyrelse

Formand
Jes Krogh-Madsen
Harløsevej 212
3400 Hillerød
5194 0231formand@oekf.dk

Bestyrelsesmedlemmer

Rasmus Hansen
Simon Danneskiold-Samsøe
Mie Lyskov Jensen
Phillip Hvidesten Trampedach
Anne Søndergaard
Thomas Bach Andersen
Carly Mickelson
Mathias Krebs
bestyrelsen@oekf.dk

Kasserer
Thomas Bach Andersen / kasserer@oekf.dk

Bemærk: Spørgsmål til betaling af kontingent sendes til Thomas Bach Andersen på kontingent@oekf.dk

Udmeldelse fra klubben - klik her